Wisdom Stone Long Island Cabinet Pull, 128mm 5in Center to Center, Polished Chrome with Dark Blue Crystals 4121128CH-DB
Long Island Cabinet Pull, 128mm 5in Center to Center, Polished Chrome with Dark Blue Crystals (Discontinued)
  • Mfr # 4121128CH-DB
  • Zoro # G908790666
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
4121128CH-DB
Country of Origin
India
Dimensions
Length
5.37 in.
Width
0.44 in.