  • Zoro # G710881750
Key Features
Cord Length
3.25 in.
Color
White
Width
1.75 in
Depth
4.75 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G710881750
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Cord Length
3.25 in.
Width
1.75 in
Depth
4.75 in