  • Mfr # 812MULTI18X47
  • Zoro # G013073838
/ea
Key Features
Width
18 in
Thickness
0.47 in
Mat Surface Pattern
Distressed
Backing Material
Polyvinyl Chloride (PVC)
Mat Shape
Rectangular
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
812MULTI18X47
Country of Origin
China
Dimensions
Length
47 in
Width
18 in
Thickness
0.47 in