  • Mfr # 105GRAY8X10
  • Zoro # G213073812
Key Features
Pattern
Geometric
Material
Polypropylene
Shape
Rectangular
Length (In.)
122 in
Width (In.)
94 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
105GRAY8X10
Country of Origin
Türkiye
Dimensions
Size
7 ft 10 in x 10 ft 2 in
Length (In.)
122 in
Width (In.)
94 in
Thickness
0.39 in