  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-4-16-24x2
  • Zoro # G714248122
Nominal Inside Dia.
16 mm
Nominal Outside Dia.
24 mm
Nominal Width
4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-4-16-24x2
Nominal Inside Dia.
16 mm
Nominal Outside Dia.
24 mm
Nominal Width
4 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 16mm., Width Diameter: 4mm., Outside Diameter: 24mm.