  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3.5-25.2-32.2x90
  • Zoro # G214320281
Nominal Inside Dia.
25.2 mm
Nominal Outside Dia.
32.2 mm
Nominal Width
3.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3.5-25.2-32.2x90
Nominal Inside Dia.
25.2 mm
Nominal Outside Dia.
32.2 mm
Nominal Width
3.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 25.2mm., Width Diameter: 3.5mm., Outside Diameter: 32.2mm.