  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-1-42-44x1
  • Zoro # G414252740
/ea
Nominal Inside Dia.
42 mm
Nominal Outside Dia.
44 mm
Nominal Width
1 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-1-42-44x1
Nominal Inside Dia.
42 mm
Nominal Outside Dia.
44 mm
Nominal Width
1 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 42mm., Width Diameter: 1mm., Outside Diameter: 44mm.