Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-1.5-6-9x2
Zoro # G014249393
Nominal Inside Dia.
6 mm
Nominal Outside Dia.
9 mm
Nominal Width
1.5 mm
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-1.5-6-9x2
Nominal Inside Dia.
6 mm
Nominal Outside Dia.
9 mm
Nominal Width
1.5 mm
- •Tough, flexible rubber construction
- •Dimensions: Interior Diameter: 6mm., Width Diameter: 1.5mm., Outside Diameter: 9mm.