  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2.5-70-75x2
  • Zoro # G914262560
Nominal Inside Dia.
70 mm
Nominal Outside Dia.
75 mm
Nominal Width
2.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2.5-70-75x2
Nominal Inside Dia.
70 mm
Nominal Outside Dia.
75 mm
Nominal Width
2.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 70mm., Width Diameter: 2.5mm., Outside Diameter: 75mm.