  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-4-94-102x1
  • Zoro # G514255757
/ea
Nominal Inside Dia.
94 mm
Nominal Outside Dia.
102 mm
Nominal Width
4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-4-94-102x1
Nominal Inside Dia.
94 mm
Nominal Outside Dia.
102 mm
Nominal Width
4 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 94mm., Width Diameter: 4mm., Outside Diameter: 102mm.