  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2-96-100x48
  • Zoro # G714244964
Free Shipping & Returns
Nominal Inside Dia.
96 mm
Nominal Outside Dia.
100 mm
Nominal Width
2 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2-96-100x48
Nominal Inside Dia.
96 mm
Nominal Outside Dia.
100 mm
Nominal Width
2 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 96mm., Width Diameter: 2mm., Outside Diameter: 100mm.