  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-4-97-105x2
  • Zoro # G614271282
Nominal Inside Dia.
97 mm
Nominal Outside Dia.
105 mm
Nominal Width
4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-4-97-105x2
Nominal Inside Dia.
97 mm
Nominal Outside Dia.
105 mm
Nominal Width
4 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 97mm., Width Diameter: 4mm., Outside Diameter: 105mm.