  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2-99-103x48
  • Zoro # G914257665
Free Shipping & Returns
Nominal Inside Dia.
99 mm
Nominal Outside Dia.
103 mm
Nominal Width
2 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2-99-103x48
Nominal Inside Dia.
99 mm
Nominal Outside Dia.
103 mm
Nominal Width
2 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 99mm., Width Diameter: 2mm., Outside Diameter: 103mm.