  • Mfr # K910304130
  • Zoro # G915729437
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
3.5 in. (88.8999 mm)
Flute Length
1.25 in. (31.75 mm)
Shank Diameter
0.413 in. (10.4902 mm)
Number of Flutes
6
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K910304130
Overall Length
3.5 in. (88.8999 mm)
Flute Length
1.25 in. (31.75 mm)
Shank Diameter
0.413 in. (10.4902 mm)