  • Mfr # K910701905
  • Zoro # G915723992
Overall Length
2.75 in.
Flute Length
0.875 in.
Shank Diameter
0.1905 in.
Number of Flutes
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K910701905
Overall Length
2.75 in.
Flute Length
0.875 in.
Shank Diameter
0.1905 in.