Z-Lite Annora 3 Light Island/Billiard, Brushed Nickel & Clear 428MP14-3BN
Annora 3 Light Island/Billiard, Brushed Nickel & Clear (Discontinued)
  • Mfr # 428MP14-3BN
  • Zoro # G505843451
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
428MP14-3BN
Country of Origin
China
Dimensions
Length
56"
Width
14"
Height
6.125"
Chain Length
2x 9x12" + 3x6" + 3x3" Rods
Canopy Dimensions
46 in x 4-1/2 in
Cord/Wire Length
110 in
Details
Item
Linear Chandelier
Frame Material
Steel
Frame Finish
Brushed Nickel
Number of Lights
3
Light Bulb Wattage
100 W