  • Mfr # 1012F12-MGLD-LED
  • Zoro # G112674745
Key Features
Color temp
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
Lamp Type
LED-Integrated
Height
3.5 in
Watts
24W
Dimmable
Dimmable
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1012F12-MGLD-LED
Country of Origin
China
Dimensions
Length
49.75 in
Width
12 in
Height
3.5 in
Details
Color temp
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
Lamp Type
LED-Integrated
Watts
24W