  • Mfr # 4100-23W-MB-LED
  • Zoro # G812674717
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
4.5 in
Width
23 in
Lamp Type
LED-Integrated
Mounting
Dual Mount
Number of Lights
1
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
4100-23W-MB-LED
Country of Origin
China
Dimensions
Height
4.5 in
Width
23 in
Backplate Dimensions
6.75" L x 4.5" H
Details
Item
Vanity
Lamp Type
LED-Integrated
Mounting
Dual Mount
Number of Lights
1
Collection Name
Chase
Shade Material
Glass
Color Temp.
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
Finish
Matte Black
Standards
ETL, CEC
Dimmable
Dimmable
Lamp Watts
23W