  • Mfr # 2306-4BRZ-BRZ15
  • Zoro # G205843188
Length
81.25"
Width
15"
Height
14 in
Frame Finish
Bronze
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
2306-4BRZ-BRZ15
Length
81.25"
Width
15"
Height
14 in
Chain Length
2 x 72"
Canopy Dimensions
12 in x 4-5/8 in
Cord/Wire Length
110 in
Frame Finish
Bronze
Light Bulb Wattage
60 W