  • Mfr # 917MP12-WH-LED
  • Zoro # G605841111
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Length
4.75"
Number of Lights
1
Style
Modern
Shade Material
Steel
Finish
Matte White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
917MP12-WH-LED
Country of Origin
China
Dimensions
Height
12"
Length
4.75"
Width
4.75"
Cord/Wire Length
118 in