  • Mfr # 1004P20-MW-BN
  • Zoro # G205840446
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Length
20"
Number of Lights
1
Style
transitional, traditional, industrial, Sleek, Classical, Restoration
Shade Material
Stainless Steel
Finish
Matte White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1004P20-MW-BN
Country of Origin
India
Dimensions
Height
10"
Length
20"
Width
20"
Cord/Wire Length
110 in
Canopy Dimensions
5 in x 5 in