  • Mfr # 919MP12-11R-BN-LED
  • Zoro # G215558607
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Energy Star Compliant
No
Fixture Wattage
5W
Style
Modern
Shade Color
Brushed Nickel
Color Temperature
3000K
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
919MP12-11R-BN-LED
Country of Origin
China
Dimensions
Height
12 in
Cord Length
180 in
Length
24 in
Width
24 in
Canopy Dimensions
24" L x 24" W
Details
Item
Chandelier
Energy Star Compliant
No
Fixture Wattage
5W