  • Mfr # 919MP12-17L-MGLD-LED
  • Zoro # G915558624
Length
42 in
Frame Material
Steel
Frame Finish
Modern Gold
Light Bulb Wattage
5W
Bulb Base Type
LED-Integrated
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
919MP12-17L-MGLD-LED
Length
42 in
Width
18 in
Height
12 in
Cord Length
180 in
Canopy Dimensions
42" L x 18" W
Details
Item
Linear Chandelier
Frame Material
Steel
Frame Finish
Modern Gold
Number of Lights
17
Light Bulb Wattage
5W