  • Mfr # 919MP12-23L-MGLD-LED
  • Zoro # G215558713
Length
54 in
Frame Material
Steel
Frame Finish
Modern Gold
Light Bulb Wattage
5W
Bulb Base Type
LED-Integrated
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
919MP12-23L-MGLD-LED
Length
54 in
Width
18 in
Height
12 in
Cord Length
180 in
Canopy Dimensions
54" L x 18" W
Details
Item
Linear Chandelier
Frame Material
Steel
Frame Finish
Modern Gold
Number of Lights
23
Light Bulb Wattage
5W