  • Mfr # 1011-32W-BN-LED
  • Zoro # G711799405
Key Features
Height
4.75 in
Length
4 in
Width
32 in
Number of Lights
1
Collection Name
Harrison
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1011-32W-BN-LED
Country of Origin
China
Dimensions
Height
4.75 in
Length
4 in
Width
32 in