  • Mfr # 1014F16-MW-MGLD-LED
  • Zoro # G512674659
Key Features
Color temp
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
Length
5.25 in
Lamp Type
LED-Integrated
Height
3 in
Watts
40W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1014F16-MW-MGLD-LED
Country of Origin
China
Dimensions
Length
5.25 in
Width
16 in
Height
3 in
Details
Color temp
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
Lamp Type
LED-Integrated
Watts
40W