  • Mfr # 7701F20-MW-LED
  • Zoro # G122842707
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
120 V
Shade Material
Acrylic
Body Material
Steel
Includes
Installation hardware
Height
3 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
7701F20-MW-LED
Country of Origin
China
Dimensions
Height
3 in
Length
20 in
Width
20 in
Details
Voltage
120 V