Z-Lite Linc 1 Light Vanity, Brushed Nickel & Frosted 1925-48V-BN-LED
Linc 1 Light Vanity, Brushed Nickel & Frosted (Discontinued)
  • Mfr # 1925-48V-BN-LED
  • Zoro # G705834471
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
1925-48V-BN-LED
Country of Origin
China
Dimensions
Height
5.13"
Length
4"
Width
48"
Canopy Dimensions
48 in x 5-1/4 in