Z-Lite Loek 1 Light Chandelier, Brushed Nickel 332-34BN-LED
Loek 1 Light Chandelier, Brushed Nickel (Discontinued)
  • Mfr # 332-34BN-LED
  • Zoro # G805835354
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
332-34BN-LED
Country of Origin
China
Dimensions
Width
34"
Height
5.25"
Length
8"
Canopy Dimensions
18 in x 5 in
Cord/Wire Length
110 in