  • Mfr # 725-3HBR-DWL14
  • Zoro # G205842945
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Length
52"
Height
21"
Frame Material
Steel
Frame Finish
Heritage Brass
Number of Lights
3
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
725-3HBR-DWL14
Country of Origin
China
Dimensions
Length
52"
Width
14"
Height
21"
Chain Length
Rods: 5x12" + 1x6"+ 1x3"
Canopy Dimensions
5.3 in x 5.3 in
Cord/Wire Length
110 in
Details
Item
Island/Billiard Light
Frame Material
Steel
Frame Finish
Heritage Brass
Number of Lights
3
Light Bulb Wattage
100 W