  • Mfr # 100701OB-GM16
  • Zoro # G505841303
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
12"
Length
16"
Width
16"
Number of Lights
1
Style
traditional; classical
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
100701OB-GM16
Country of Origin
China
Dimensions
Height
12"
Length
16"
Width
16"
Cord/Wire Length
110 in
Canopy Dimensions
5 in x 5 in
Chain Length
72 in