Z-Lite Riviera 1 Light Island/Billiard, Bronze & Matte Opal 2114MP-BRZ-DMO14
Riviera 1 Light Island/Billiard, Bronze & Matte Opal (Discontinued)
  • Mfr # 2114MP-BRZ-DMO14
  • Zoro # G905842948
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
2114MP-BRZ-DMO14
Country of Origin
China
Dimensions
Length
14"
Width
14"
Height
12"
Chain Length
3x12" + 1x6" + 1x3" Rods
Canopy Dimensions
5.1 in x 5.1 in
Details
Item
Pendant
Frame Material
Steel
Frame Finish
Bronze
Number of Lights
1
Light Bulb Wattage
100 W