Z-Lite Riviera 1 Light Pendant, Bronze & Matte Opal 2114MP-BRZ-AMO14
Riviera 1 Light Pendant, Bronze & Matte Opal (Discontinued)
  • Mfr # 2114MP-BRZ-AMO14
  • Zoro # G905840418
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
2114MP-BRZ-AMO14
Country of Origin
China
Dimensions
Height
10"
Length
14"
Width
14"
Canopy Dimensions
5.1 in x 5.1 in