  • Mfr # 200-3BRZ-WM16
  • Zoro # G705843350
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Length
59"
Width
16"
Height
15"
Frame Material
Steel
Frame Finish
Bronze
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
200-3BRZ-WM16
Country of Origin
China
Dimensions
Length
59"
Width
16"
Height
15"
Chain Length
2x 72"
Canopy Dimensions
8 in x 4-1/2 in
Cord/Wire Length
110 in
Details
Item
Island/Billiard Light
Frame Material
Steel
Frame Finish
Bronze
Number of Lights
3
Light Bulb Wattage
100 W