  • Mfr # ATSQ6063/32125-108
  • Zoro # G916312867
/ea
Free Shipping & Returns
Wall Thickness
0.125 in
Tensile Strength
27,000 psi
Outside Corner Shape
Square
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ATSQ6063/32125-108
Wall Thickness
0.125 in
Outside Height
3 in
Overall Length
108 in
Outside Width
2 in
Tensile Strength
27,000 psi
Outside Corner Shape
Square
Yield Strength
21,000 psi