  • Mfr # ATSQ6063/32250-120
  • Zoro # G416312930
Wall Thickness
0.25 in
Tensile Strength
27,000 psi
Outside Width
2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ATSQ6063/32250-120
Wall Thickness
0.25 in
Outside Width
2 in
Overall Length
120 in
Outside Height
3 in
Tensile Strength
27,000 psi
Yield Strength
21,000 psi