  • Mfr # ATSQ6063/41125-108
  • Zoro # G316312887
/ea
Free Shipping & Returns
Wall Thickness
0.125 in
Tensile Strength
27,000 psi
Outside Height
4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ATSQ6063/41125-108
Wall Thickness
0.125 in
Outside Height
4 in
Overall Length
108 in
Outside Width
1 in
Tensile Strength
27,000 psi
Yield Strength
21,000 psi