  • Mfr # PMW-NYL-51M-12X72
  • Zoro # G108383422
6 ft
Mesh Type
Woven
Open Area
36 %
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PMW-NYL-51M-12X72
Mesh Size
51 x 51
Overall Width
12 in
Opening Size
0.012 in
Wire Diameter
0.0085 in
Nylon
Mesh Type
Woven
Open Area
36 %