  • Mfr # 73327ABR-724-38
  • Zoro # G114868586
Material
35% Cotton, 65% Polyester
Size
38
Inseam
11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
73327ABR-724-38
Size
38
Details
Item
Stryke 11" Short
Color
Dark Navy
Material
35% Cotton, 65% Polyester
Inseam
11 in
Description
Stryke Short Dark Navy 38, Size L, Fits Waist Size 38 in, Inseam 11 in, Color Navy, Material 35 Percent Cotton, 65 Percent Polyester, Pockets 12, Fabric Weight 6.8 oz