  • Mfr # TSF-48108-BLACK/BLUE
  • Zoro # G922927901
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Foam
Family Code
Tool Shadow Foam
Double Sided
Yes
UV Resistant
Yes
Printed Language
English
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TSF-48108-BLACK/BLUE
Country of Origin
China
Dimensions
Width
48 in
Length
108 in
Thickness
0.75 in