  • Mfr # 25-4265-BLACK
  • Zoro # G0825839
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
25-4265-BLACK
Country of Origin
United States
Description
Inside Corner Bracket, Black, Anodized, Number of Mounting Holes 2, Overall Height 25 mm, Slide-In, 6.8 mm, Blue BHSCS with Slide-In Economy T-Nut Centered Thread, Overall Length 22 mm, Overall Width 25 mm, Fastener Thread Length 10 mm, Aluminum, Fastener Thread Size M6, Inside Corner Bracket Style Slotted, System of Measurement Metric, Inside Corner Bracket, For Slot Width 6 13/16 mm