  • Mfr # 40-4441-BLACK
  • Zoro # G0832951
/ea
Get a 10% off coupon
MFR #
40-4441-BLACK
Description
Triangular Corner Connector, Black, Anodized, Overall Height 40 mm, Threaded, 8.3 mm, Socket Head Cap Screw (SHCS), Overall Width 40 mm, Fastener Thread Length 25 mm, Aluminum, Fastener Thread Size M8, Inside Corner Bracket Style Triangular, System of Measurement Metric, Triangular Corner Connector, For Profile Type Triple