  • Mfr # 4X20E53336-ACC
  • Zoro # G810601234
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Device Supported
Notebook
Output Voltage
20V DC
Max. Output Power
65 W
Max. Output Current
3.25 A
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
4X20E53336-ACC
Country of Origin
China
Details
Device Supported
Notebook
Output Voltage
20V DC
Item
Power Adapter
Max. Output Power
65 W
Max. Output Current
3.25 A