  • Zoro # G714911644
/ea
Key Features
Key Layout
QWERTY
Number of Keys
79
Includes
Keyboard/Keypad Height
1 in
Keyboard/Keypad Wireless Technology
RF
See all product information
Get a 10% off coupon
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WKB-1100CB
Zoro #
G714911644
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Keyboard/Keypad Height
1 in
Keyboard/Keypad Depth
5.60 in
Keyboard/Keypad Width
11.60 in
Battery Size Supported
AA
Pointing Device Depth
4 in
Pointing Device Width
2.40 in
Pointing Device Height
1.30 in
Height
1 in