  • Mfr # DTC-S30-108R
  • Zoro # G311220675
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DTC-S30-108R
Country of Origin
United States
Description
Dishtable, clean, straight design, attaches to right of dish machine operator, 10-1/2 in.H backsplash, 3 in. rolled front & side rims, stainless steel legs & crossrails, 107 in.W x 30 in.D x 34 in.H, 14/304 stainless steel