  • Mfr # 1550H200-DD
  • Zoro # G808223639
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Number of Teeth - Timing Belts
310
Pitch - Timing Belts
1/2 in
Width - Timing Belts
2 in
Outside Length
155 in
Height
0.16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
1550H200-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Width - Timing Belts
2 in
Outside Length
155 in
Height
0.16 in