  • Mfr # D1764-14M-170-DD
  • Zoro # G808225534
Pitch Length - Timing Belts
1764 mm
Number of Teeth - Timing Belts
126
Pitch - Timing Belts
14 mm
Width - Timing Belts
170 mm
Material
Neoprene
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
D1764-14M-170-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
1764 mm
Width - Timing Belts
170 mm
Height
10 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
126
Pitch - Timing Belts
14 mm