  • Mfr # D2350-5M-25-DD
  • Zoro # G608227370
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
2350 mm
Number of Teeth - Timing Belts
470
Pitch - Timing Belts
5 mm
Core Cord
Fiberglass
Height
2.80 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
D2350-5M-25-DD
Country of Origin
Türkiye
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
2350 mm
Height
2.80 mm
Top Width
25 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
470
Pitch - Timing Belts
5 mm