  • Mfr # KNLU32WH
  • Zoro # G1243096
Voltage
12V
Watts
15.3
Lamp Type
Led
Width
32"
Energy Star Compliant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
KNLU32WH
Width
32"
Height
0.67"
Voltage
12V