  • Mfr # LOLP11WH
  • Zoro # G1243516
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Housing Finish
Frosted Ribbed White
Lamp Type
Incandescent
Voltage
120V
Diameter
11"
Material
Metal
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
LOLP11WH
Country of Origin
China
Dimensions
Diameter
11"
Height
17.91"
Width
7
Cord Length
96
Details
Item
Pendant
Housing Finish
Frosted Ribbed White
Lamp Type
Incandescent
Finish
White
Voltage
120V